ВИДИН - кандидати за кметове на общините в областта

| обновено на 26.09.19 в 20:36

Област Видин включва 11 общини - Видин, Бойница, Брегово, Белоградчик, Грамада, Димово, Кула, Макреш, Ново село, Ружинци, Чупрене.

Кандидати за кметове на Община Видин:

  • 42*. ВЕНЦИСЛАВ ПАВЛИНОВ ДИМИТРОВ
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 43. Огнян Кирилов Ценков
    ПП ГЕРБ
  • 48. Ненчо Илиев Нешев
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 55. Красимир Асенов Иванов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Любомир Асенов Георгиев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 60. Богдан Тодоров Гешев
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 66. Иван Цветанов Перчински
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 68. Иван Пенков Иванов
    МК „ВМРО – БНД” - (АБВ, НФСБ)
  • 69. Герго Тошев Гергов
    ПП „АТАКА“ - Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 70. Цветан Петров Ценков
    СДС, НДСВ, Нова алтернатива, ЗНС, БЗНС, БДСР

Кандидати за кметове на Община Бойница:

  • 43. Анета Стойкова Генчева 
    ПП ГЕРБ

Кандидати за кметове на Община Брегово:

  • 14. Виктор Страхилов Сулов
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 33. Пламен Алипиев Грозданов
    ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 43. Илиян Илиев Бърсанов
    ПП ГЕРБ
  • 56. Милчо Лалов Въков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кандидати за кметове на Община Белоградчик:

  • 8. Александър Кольов Алексиев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 22. Виолета Илиева Дочкова
    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
  • 43. Ивайло Ангелов Конов
    ПП ГЕРБ
  • 67. Борис Стефанов Николов
    МК „БСП за България” /ДПС/

Кандидати за кметове на Община Грамада:

  • Милчо Петров Башев
    НОВА АЛТЕРНАТИВА(НОВА АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)
  • 8. ИВАН НИКОЛОВ ИВАНОВ
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 43. НИКОЛАЙ ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ
    ПП ГЕРБ
  • 56. Ваньо Петков Димитров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кандидати за кметове на Община Димово:

  • 33. Валери Георгиев Велков
    ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 43. ЛОЗАН ГЕОРГИЕВ ЛОЗАНОВ
    ПП ГЕРБ
  • 56. НАТАША ТРАЙКОВА СТЕФАНОВА
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. МАЯ ВАСИЛЕВА ПЕТКОВА-БОРИСОВА
    Обединена социалдемокрация и СДС
  • 68. СВЕТОСЛАВ ВЕНЦИСЛАВОВ СЛАВЧЕВ
    НОВОТО ВРЕМЕ

Кандидати за кметове на Община Кула:

  • 43. ВЛАДИМИР НЕДЕЛКОВ ВЛАДИМИРОВ
    ПП ГЕРБ
  • 48. НИКОЛАЙ ЙОНЧЕВ ПЕТКОВ
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 56. АНДРЕЙ МИТКОВ АНДРЕЕВ
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кандидати за кметове на Община Макреш:

  • 43. Цветан Рачев Георгиев
    ПП ГЕРБ
  • 51. Веселин Димитров Велков
    ВОЛЯ
  • 56. МИТКО ЛЕВЧЕВ АНТОВ
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Красимир Георгиев Кръстев
    СДС, БЗНС, ЗНС, БДСР

Кандидати за кметове на Община Ново село:

  • 55. НАТАША САВОВА ГАНЦОВА
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. ГЕОРГИ ГЕРАСИМОВ СТОЕНЕЛОВ
    ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ЗА ИЗДИГАНЕТО НА ГЕОРГИ ГЕРАСИМОВ СТОЕНЕЛОВ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНА НОВО СЕЛО
  • 69. Борислав Тошев Крумов
    ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ЗА ИЗДИГАНЕТО НА БОРИСЛАВ ТОШЕВ КРУМОВ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНА НОВО СЕЛО

Кандидати за кметове на Община Ружинци:

  • 22. Илиян Витанов Илиев
    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
  • 43. Александър Иванов Александров
    ПП ГЕРБ
  • 56. ВЕНЦИСЛАВ ТОМОВ ВАНКОВ
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кандидати за кметове на Община Чупрене:

  • БОГОМИЛ ДАНЧОВ СТАНКОВ
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ („Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“, „НФСБ“)
  • 43. АНЖЕЛО ЦВЕТАНОВ ДОБРИЧОВ
    ПП ГЕРБ
  • 51. ИВАН ВЕСКОВ ВЕЛКОВ
    ВОЛЯ
  • 55. Адриан Мирославов Маринов
    Движение за права и свободи – ДПС

*  Номерът пред кандидата е номерът в бюлетината. Кандидатите на местна коалиция и на инициативен комитет, които не са регистрирали кандидатски листи на територията на общината, нямат номер.