Българско национално радио © 2021 Всички права са запазени

Допуснати до второ прослушване деца кандидати за хористи в Детски радиохор

Второто прослушване ще се проведе отново в салона на Славянското дружество на  ул. „Славянска № 6, ет. 1 по следния график:

25 март - петък

10.30 ч.

1. Никол Йордан Узунова

2. Никол Михайлова Герджикова

3. Дилен Петкова Иванова

4. Виктория Николай Любомирова

5. Антон Емил Костас

6. Ася Радославова Ганкова

7. Деница Грозданова Димитрова

8. Огнян Бойков Огнянов

11.30 ч.

1. Михаела Емилова Тончовска

2. Петър Ивайло Петров

3. Виолета Стефанова Димитрова

4. Елина Тодорова Карастоянова

5. Валерия Господинова Василева

6. Ема Йорданова Димитрова

7. Дора Веселинова Варджийска

8. Лана Никица Симеонова

12.30 ч.

1. Николета Николаева Иванова

2. Александра Атанасова Стоева

3. Никола Витанов Николов

4. Емануела Емир Андонова

5. Жана Божидарова Попова

6.Александър Светославов Вълев

7. Матрина Недялкова Николова

8. Максим Александър Дерижан


28 март – понеделник

10.30 ч.

1. Лилия Красимирова Косева

2. Ая Росен Екимова

3. Лора Василева Димитрова

4. Виолета Мирослав Кънчева

5. Надежда Диленси Хюстън

6. Виктор Красимиров Людов

7.  Теодора Светославова Георгиева

8.  София Любенова Макавеева

11.30 ч.

1. Ралица Стойчова Тахтаджиева

2. Калина Зафирова Зафирова

3. Калоян Георгиев Димитров

4. Ива Ивайлова Кирова

5. Галена Стоянова Тотина

6. Божидар Владиславов Лазаров

7. Яна Мирославова Маркова

8. Аглая Калоянова Пейчева

12.30 ч.

1. Михаил Цветанов Попов

2. Христина-Мария Петрова Велчева

3. Леда Владимирова Кюлханова

4. Илияна Йорданова Добрева

5. Златина Веселинова Достина

6. Виктория Стилянова Димитрова

7. Яна Александрова Маринова

8. Матеа Мирослав Боршош


29 март – вторник

10.30 ч.

1.  Яна Радославова Стоянова

2. Жана Тодорова Тодорова

3. Зоя Тодорова Йотова

4. Мина Николова Котова

5. Веселина Калинова Мишева

6.  Кристияна Ангелова Ранчова 

7. Елеонора Артемова Либкнект

8. Йосиф Иванов Иванов

11.30 ч.

1.  Анжелина Теофил Бакалова

2. Ива Ивайлова Николова

3. Ника Лъчезарева Косева

4. Симеона Иванова Кирова

5. Кирил Венцеславов Атанасов

6. Елица Миленова Вълчева

7. Магдалена Ангелова Абаджиева

8. Виктория Методиева Лазарова

 12.30 ч.

1.  Ралица Ангелова Бобева

2. Никол Николаева Николова

3. Светлана Николаева Атанасова

4. Никол Нинова Барчинкова

5. Калина Чавдар Стоева

6. Никол Николай Добрева

7. Маргарита Николова Мечкарова

8. Елица Боянова Радева

14.00 ч.

1. Андрей Иванов Дечев

2. Рая Николаева Атанасова

3. Александра Божидарова Банова

4. Калина Георгиева Койнова

5. Божана Василева Ангелова

6. Рая Павлова Иванова

7. Александър Петров Славов

8. Вяра Ангелова Христова

15.00 ч.

1. Маргита Светославова Стойкова

2. Мария Йотова Петрова

3. Лора Николаева Бойчева

4.  Габриела Георгиева Иванова

5. Елиза Спасева Каланоска

6. Велинова Юлианова Тодорова

7. Неда Ангелова Петрова

8. Теодора Севдалинова Антонова

16.00 ч.

1. Джулия Кристиянова Димитрова

2. Йоана Велимирова Новакова

3. Никола Владимиров Димитров

4. Войслава Вениславова (Йочева) Гешева

5. Емилия Артьомовна Либкнехт

6. Виктор Петров Попов

7. Преслава Ивова Христова

8. Ева  Андриянова Светозарова


30 март – сряда

10.30 ч.

1. Криста Мариан Енева

2. Младен Светозаров Михалков

3. Мартин Светозаров Михалков

4. Виктория Пламенова Илиева

5. Ема Евгениева Цонева

6. Йоана Владимирова Иринкова

7. Емилия Александрова Кабакчиева

8. Ивон Димитрова Попова

11.30 ч.

1. Йоаким Юлиянов Йорданов   

2. Елица Димитрова Иванова

3. Весела Йорданова Вълчева

4. Елица Иванова Михайлова

5. Божана Велимирова Новакова

6. Моника Христова Христова

7. Вера Светлозар Димитрова

8. Росица Валериева Павлова

12.30 ч.

1. Александра Бойчева Петрова

2. Даниела Бориславова Тодорова

3. Цвета Константинова Костова

4. Руми Димитрова Илиева

5. Боян Йорданов Банков

6. Йована Станиславова Илиева

7. Мария-Касия Людмилова Петрова

8. Стефания Стефанова Миланова


31 март – четвъртък

10.30 ч.

1. Маргарита Ивайлова Минчева

2. Елина Константинова Въндева

3. Мария Сия Карагьозова

4. Мартина Антонова Чалъкова

5. Христеа Дамянова Христова

6. Еми Светославова Стрезова

7. Славея Николаева Богданова

8. Калина Георгиева Гугушева

11.30 ч.

1. Ирина Ангелова Иванова

2. Рея Иван Рачева

3. Ангелина Каменова Петровска

4. Ванеса Ивова Янкова

5. Теодор Валентин Тодоров

6. Лиана Чавдарова Бушарова

7. Симона Евгениева Лаловска   

8.Катрин Любомирова Тодорова

12.30 ч.

1. Даяна Бориславова Борисова

2. Владимир Ивайлов Иванов

3. Виктор Веселинов Колев

4. Александра Александрова Кабакчиева

5. Ана-Мария Петрова Аврамова

6. Виктория Валентинова Данчева

7. Ерика Слав Колева

8. Филип Росен  Йорданов

14.00 ч.

1. Калина Николаева Попова

2. Мартина Найчова Трифонова

3. Магдалена Самуилова Иванова

4. Магдалена Молова Георгиева

5. Никол Спасова Стефчова

6. Ксения Бориславова Георгиева

7. Борис Божидаров Стойнов

8. София Георгиева Палпурина

15.00 ч.

1. Магдалена Василева Кънева

2. Васил Бориславов Кременски

3. Карла Петрова Ангелова

4. Нели Добриянова Добриянова

5. Сезара Любомирова Попова


ВИЖТЕ ОЩЕ

Резултат от конкурса за позицията диригент на Детския радиохор

За успешно издържали конкурса  се считат следните кандидати : 1.   Теодора Василева Димитрова 2.   Александър Александров Кочков 3.   Веселина Иванова Драголова -Данаилова 4.   Милен Емилов Иванов Конкурсната комисия предлага на позицията диригент на Детския радиохор да бъде назначена класираната на първо място Теодора..

публикувано на 09.01.18 в 17:41

Списък на допуснатите кандидати до конкурс за диригент на Детския радиохор

След преглед на постъпилите молби и приложените документи и автобиографии до конкурс се допускат следните кандидати: 1.   Александър Александров Кочков 2.   Веселина Иванова Драголова –Данаилова 3.   Деница Йорданова Кабурова 4.   Зорница Христова Манова 5.   Илия Здравков Михайлов 6...

публикувано на 02.01.18 в 12:35

Детският хор на БНР изнесе концерт в Международния хоров фестивал на камерни хорове и вокални ансамбли в Крагуевац

Детският радиохор с диригент Венеция Караманова изнесе самостоятелен концерт в рамките на своето участие в Дванадесетия международен фестивал на камерните хорове и вокални ансамбли, който се провежда от 20 до 24 август 2017 г. в гр. Крагуевац, Сърбия и в който младите певци на Радиото участват с любезното съдействие и финансовата подкрепа на..

публикувано на 25.08.17 в 11:57

Направихте нашия празник чудесен и незабравим!

На 24 май – Денят на българската просвета и култура и на славянската писменост, Детският радиохор с главен диригент Венеция Караманова и пианист-акомпанятор Светлана Ананиевска изнесе голям празничен концерт в румънския град Тимишоара. На следващия ден, в по-съкратен вид показа друга част от богатия си репертоар в Стар Бешенов – най-старото и..

публикувано на 02.06.17 в 13:38

Списък на децата, приети за стажант-хористи в Детския хор на БНР

В А Ж Н О! Каним родителите на приетите за хористи деца на среща в неделя, 10 април 2016 г. от 17:00 ч. в репетиционната зала на хора в БНР, на ул. „Драган Цанков” № 4. Поради ограничения брой места в залата, молим да присъства само по един родител /представител/, без самото дете.  1. Дилен Петкова Иванова 2. Ема Йорданова..

публикувано на 01.04.16 в 14:44