„Берое“ – „Левски“ 2:3 гейма

В отложена среща от допълнителния турнир на женската НВЛ „Берое“ прие „Левски“ и загубиха с 2:3 гейма. Старозагорки започнаха уверено и спечелиха първия гейм с 25:14 точки. Следващите две части бяха равностойни, но гостуващия тим успяваше да спечели и те приключиха 24:26 и 25:27. В четвъртия гейм отново отборът на „Берое“ превъзхождаше и спечели с 25:18 точки. Последният, решителен гейм отново бе за гостуващия отбор и столичанки спечелиха при 12:15. Мария Йорданова бе най-резултатна за победителките и записа 23 точки. Кристиана Петрова добави 17. За „Берое“ Радостина Маринова реализира 24 точки. Дани Найденова отбеляза 19. Следващата събота възпитаничките на Петър Дочев ще гостуват на ЦСКА в София. Двубоят е от допълнителния турнир 3Б. На 1 март „Берое“ ще играе със „Славия“, отново в София.