Планово без ток

В Разградско
В периода 05.10.2021 - 22.10.2021 от 09:00 ч. до 16:30 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Савин, с. Севар, с. Сушево.

В периода 15.10.2021 - 22.10.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в Сеново, ТП7,ул. “Стефан Караджа“, ул. “Миньор“, ул. “Огоста“, ул. „Александър Стамболийски“ ,ул. “Димитър Полянов“, ул. „Христо Ботев“, ул. „Драгоман“. Прекъсванията ще бъдат в делничните дни за посочения период .

В периода 11.10.2021 - 29.10.2021 от 08:30 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Кривня,абонати, захранени от ТП 1 и улиците: "Иван Вазов", "Христо Ботев", "3-ти Март", "Ивайло", "Цар Калоян", "Плиска", "Пеньо Пенев", "Васил Левски", "Генерал Скобелев", "Г. С. Раковски", "Ильо Войвода", "Ал. Стамболийски", "Опълченска", "Чавдар войвода", "Дядо Неделчо комитата", "Места" ;, "Синеград". Прекъсванията ще бъдат в делничните дни за посочения период.

От 08:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в селата: Сейдол, Манастирско, Синя вода и Мобилните клетки на операторите.

В периода 20.10.2021 - 21.10.2021 от 08:30 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Костанденец, абонати, захранени от ТП 2 и улиците: "Иван Вазов", "Алеко Константинов", "Витоша", "Д. Чинтулов", "д-р Петър Берон", "В. Левски", "Гоце Делчев", "Дондуков", "Абритус", "Братя Миладинови".

В периода 21.10.2021 - 22.10.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с .Осенец, абонати захранени от ТП 5 и улиците: "Стефан Радков“, „Люлин“, "Родопи“, „Н. Методиев“, “Тича“, „Бузлуджа“, “Арда“, “Стара река“.

В Русенско
В периода 12.10.2021 - 22.10.2021 от 08:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Николово: ТП 1 Николово и улиците: "Липник", "П. Волов" , „Баба Тонка“. Прекъсванията ще бъдат в делничните дни за посочения период.

От 08:35 ч. до 16:30 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в Русе, Фирми и обекти: “Лукойл България“ ЕООД, ДП „Български спортен тотализатор“ „Михнев и Синове“ ООД, „Юробанк България“ АД, „Ди Трейдинг 91“ ЕООД, „Рени Стил 08“ ЕООД, „Надежда М“ ООД, „Балкан Милк БГ“ ЕООД, „Криси КК 2012“ ЕООД, „Каролина 84“ ОДД, „АИСДМП Д-р Касърова“ ЕООД, „Даная 2011“ ЕООД, ЕТ „Тодор Боянов – ХЕСИ“, „Мерикан 2000“ ЕООД, СМДЛ „Рамус“ ООД, „Медик Консулт“ ЕООД, „Д-р А. Симеонова АСИМП по К. ИП“ ЕООД, „Стеладри“ ЕООД, „АСИМП – ИП – Д-р Албена Алкушева“ ЕООД, „ АСИМП – ИП -Д-р Йорданка Николова“ ЕООД, „Девали“ ООД, ЕТ „АПИМП Д-р Мария Джурова“, „Григорови 2018“ ЕООД, „Тева“ ЕООД, „Агроних Русе“ ООД, Кафе-бар „Куул“ ЕООД, Дирекция Социално подпомагане – Русе, „Мия Груп“ ООД, „ГМФ“ ООД, „Вела М“ ООД, „Фармаси Кехайова 2011“ ЕООД, “Тирол&ld quo; ЕООД, Фото „Граф“ ЕООД, „Боримес“ ООД, „Кафеварка“ ООД, „РЛГ България“ ООД, Детска градина „Чучулига“ „Бозмов“ ЕООД; Блокове: Орфей, Първа пролет, Транстрой, Академик, Преслав, Опал, Перла, ДАВ 1, 2, 3, 4; Борислав; Дружба, Комсомолец, Димитър Дончев В, Г, Д, Е; Мара Гидик; Иван Кръстев А, Б, В; Иван Кръстев 2 А, Б, В; Лайпциг; Пет Вичев А, Б, В; Бабуна планина; Пелистър; Руй планина; Балчик В; Шабла Е, З, И, К; Шар планина; Улиците: “Воден“ №1-6; „Доростол“ № 6, 8, 10, 12; „Плиска“ № 1, 3, 5, 36, 52, 54; „Сан Стефано“ № 2; &bd quo;Св. Наум“ № 1, 2, 3, 7, 9, 11, 13; „Съединение“ № 2, 20; „Неофит Рилски“ № 48, „Студентска“ № 9, 23, 43; „Янтра“ № 12; „Бабуна планина“ № 21; „Родопи“ № 2, 10; „Рупел“ № 7; „Хемус“ № 2, 11.

В периода 11.10.2021 - 22.10.2021 от 08:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Тетово: ТП 1, улиците: “Генерал Столетов”,“Иван Вазов”,“Любен Каравелов”,“Опълченска”,“Паисий Хилендарски”,“Пейо Яворов”,“Райна Княгиня”,“Филип Тотю”,“Цар Клоян”,“Черковна”. Прекъсванията ще бъдат в делничните дни за посочения период.

На 21.10.2021 от 08:30 ч. до 16:35 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в  Русе: кв. „Дружба 3“ бл.:23 вх.З; 17 вх.А,Б,В; 46; 47; 48; 49 вх.А,Б. 51; 52; 53; 54 м-ст „Камусчията“; бул. „Г.Делчев“ 48,51,52,53,78,88,96,98.100, ул. „Ябланица“; ул. „Дилянка“; м-ст „Караач“; Магазин за хр. стоки бл. 48; Магазин за хр. стоки бл. 54; „АУТОФИКС БГ ООД“Автосервиз“; Автоспирка –бл.48; „ПИ-РЕНТ“ ЕООД – склад; „БИЛДПРОЕКТ – 2“ ООД; „РЕВИС 2015"; ЕООД; „ЦЕТИН БЪЛГАРИЯ“ ЕАД – бл.54; и абонатите, захранени от трафопостовете: 332, 346, 344, 345,347.

От 08:30 ч. до 16:30 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в Русе: кв. Широк център и Пазар; бул. „Цар Освободител“ № 101 – 111 и № 48 - 80; пл. „Оборище“; Улици: „Люляк“, „Муткурова“ № 42 -71; „Сливница“ № 13 -28; „Цар Асен“ № 1- 23; „Цар Петър“; „Шипка“ № 6-10; „Цибър“, „Скобелев“ №60, „Пазарна“, Блокове: „Бозвели“; „Левента“; „Бачо Киро“; Фирми: „Коопертивен пазар"; ЕТ „Радослав Тодоров“ – барче, „ТИС № 2“; д–р Тодоров /стоматолог/; „Албейтар“; Строителен техникум; „Интеркар 3000” ООД; „Автосвят„ ООД; „Гого Мото”; ЕТ „Димитър Петров – 94”; клуб „Орион”; „Примако“ ООД; „Олимпия” ООД; „Ивелина Бобокова”; ЕТ „Петранка Матева”; „Алекс Голд Арт” ЕООД; „Ел – Ед” ООД; ЕТ „Феникс – Ангел Кръстев”; д-р Марияна Владимирова; ЕТ „Пастел- Борис Христов” д-р Валентина Георгиева; ЕТ „Електрик – Любомир Пасков, “ЕТ „ Конкорд” /оказион/; ЕТ „Аристон”; ЕТ „Колор-силвър”; ЕТ „Емилия Славова”; ЕТ „Пламен Ангелов”; ЕТ „ Бъзовски” ООД; ЕТ „Мариян Николов- Карма”; ЕТ „Пако Комерс”; „Кабак-РР” ЕООД; „Саламандър-911” ООД „Санико” ООД; ЕТ „Аспро-МГ“; ЕТ „ВАН”; ЕТ „Колю Байчев”; ЕТ „Луиза”; ЕТ „Поли”; Училище „Йордан Йовков”; НИУРП; „РИС” ЕООД; Рибен магазин; Великотърновски квалификационен център; ЕТ „Ваня Тодорова”; „Горанов”; ЗПД „Витоша” АД; ЕТ „Ровела” ; „Медицински център ендоконсулт” ЕООД; „Ерима” ООД; ЕТ „Мирамакс”; ЕТ „Йонко Йорданов”; ЕТ „Ида”; ЕТ „Мекате Юсейнова”; ЕТ „Доротея Миланова”; ЕТ „МТМ-Михаел”; Фирмен магазин „Николово”; Трафопостове: „Сливница“; „Уран“; „Бачо Киро“; „Искра“; „Сградостроене“; „Аристон“; „ЦОП“; „Гаврил Кръстевич“.

От 08:00 ч. до 16:30 ч. по искане на ECO, ще бъде прекъснато електрозахранването в Две могили, фирма "Дан Индъстри".

В Силистренско
От 08:30 ч. до 16:30 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в Тутракан: част от ул. „Ана Вентура“, „Г. Генов“, „Г. Кирков“, „Димитър Благоев“, „Д. Полянов“, „Д. Чинтулов“, „Дон“, „Елин Пелин““, „Захари Стоянов“, „Козлодуй“, „Лом“, „Л.Каравелов“, „Митко Палаузов“, „Опълченска“, „Осогово“, „П.Р.Славейков“, „пл. Вапцаров“, „Силистра“, "Сливница“, „Т. Каблешков“, „Трети Март“, „Тунджа“, „Цибър“, „Шейново“, „Марица“, „Невски“.

От 08:30 ч. до 12:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в Дулово - улиците „Витоша“ , „Теменуга“, „Марица“, „Осми март“; част от улиците „Розова долина“, „Славянска“, „Шипка“, „Бенковска“, „В . Левски“, „Хр. Ботев“, „Искър“ и „Лудогорец“.
От 13:00 ч. до 16:30 ч.,  - улиците „Силистренско шосе“, „Одрин“, „Варшава“, „Ст . Стамболов“, „Камчия“, „Лозарска“, „Хр. Ботев“, „Добруджа“; блокове „Чайка“- 1, 2, 3, 4 и 5 ; „Надежда“ - 1, 2, 3 и 4 ; „Теменуга“ - 1 и 2 ; „Мусала“ - 1 и 2 ; „Латинка“ и „Ален мак“.

От 09:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в селата Алеково, Кутловица, Бистра и в района на ТКЗС с. Посев.

В Търговищко
В периода 04.10.2021 - 01.11.2021 от 09:00 ч. до 16:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в селата Братово, Божурка, Пайдушко, Пролаз, Цветница, Пресиян и Горна Кабда, общ. Търговище и с. Китино, общ. Антоново.

В периода 05.10.2021 - 05.11.2021 от 09:00 ч. до 16:30 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Черковна, общ. Търговище .

От 09:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Черни бряг, с. Девино, с. Шишковица, с. Моравица - общ. Антоново.

От 09:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Горица, с. Манастирца, с. Бракница, с. Иванча, с. Баба Тонка и част от с. Славяново ( захранена от ТП "П. Станков" и ТП "Джевизлика"), общ. Попово.

В периода 19.10.2021 - 25.10.2021 от 08:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в част от с. Веренци, общ. Омуртаг (захранена от СТП-2).

В периода 21.10.2021 - 12.11.2021 от 13:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в  с. Зелена морава, с. Пъдарино, с. Първан, с. Пехчево - общ. Омуртаг и с. Остра могила, общ. Котел. Прекъсванията ще бъдат само през работни дни..

В Шуменско
В периода 20.10.2021 - 05.11.2021 от 09:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Калугерица - ул. "Андропов", ул. "Бистрица", ул. "Каменица", ул. Княз Борис I", ул. "Осъм", ул. "Росица", ул. "Средна гора", ул. "Тунджа" и ул. "Юрий Гагарин". Прекъсването на електрозахранването е във връзка с изнасяне на електромерни табла само в работните дни от периода.

В периода 13.10.2021 - 22.10.2021 от 09:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Писарево - ул. "Аврора", ул. "Баба Тонка", ул. "Бузлуджа", ул. "Вела Пискова", ул. "Мир", ул. "Свобода", ул. "Христо Ботев" и ул. "Шипка". Прекъсването на електрозахранването е във връзка с изнасяне на електромерни табла само в работните дни от периода.

В периода 14.10.2021 - 22.10.2021 от 09:00 ч. до 17:00 ч  ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Васил Друмево, с. Ил. Р. Блъсково, с. Благово, с. Овчарово, с. Костена река, с. Кладенец и с. Друмево. Прекъсване на електрозахранването ще има само в работните дни от периода.

От 09:00 ч. до 15:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в  Шумен - кв. "Дивдядово" - ул. "Велико Железов" от № 32 до № 38, ул. "Иван Кръстев Ивански" от № 19 до № 25 и ул. "Тодор Великов" № 2А.

От 16:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването във Велики Преслав - Промишлена зона, ул. "Добруджа", ул. "Л. Каравелов" от № 103 до № 110, ул. "Лозарска" № 6А, ул. "Юбилейна" от № 1 до № 19.

В периода 21.10.2021 - 22.10.2021 от 09:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в с. Струйно - абонати захранени от МТП "Център" и всички фирми, търговски обекти, административни сгради, помпени станции на "В и К" и базови станции на мобилни оператори в този район.

От 09:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в Каспичан - абонати, захранени от ЕП "Звезда" - североизточна промишлена зона.



Още от БНР уеб