Дербито Ботев - Локомотив е на 5 март

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз оповести програмата за първите 5 кръга след подновяването на шампионата в efbet Лига, за първите 6 кръга във Втора лига, както и за четвъртфиналите от турнира за Купата на България.

Подновяването на мачовете от елита ще се състои на 13 февруари (неделя), когато ще се изиграят отложените срещи от четвъртия кръг на efbet Лига Арда - Лудогорец и Локомотив (София) - ЦСКА - София. 

5 дни по-късно ще стартира първият пълен кръг за календарната 2022 г. 

Шампионатът във Втора лига пък ще се поднови на 19 февруари със 7 мача от 23-тия кръг. 

Четвъртфиналите в турнира Купа България ще се изиграят между 1 и 3 март.

Купа на България, 1/4-финали:

01.03 /вторник/ ЦСКА - София - Локомотив Пд 17.30 Диема спорт

02.03/сряда/ Монтана - Лудогорец 14.30 Диема спорт

Септември Сф - Левски 17.30 Диема спорт

03.03/четвъртък/ Славия - Берое 17.30 Диема спорт

Ето и програмата на Първа лига:

XX кръг

18.02 /петък/ 

Арда Кж - Ботев Пд 17.30

19.02 /събота/ 

Ботев Вр - ЦСКА 1948 15.00

Левски - Локомотив Пд 17.30

20.02 /неделя/ 

Царско село - Берое 12.45 

Черно море - Лудогорец 15.15 

Славия - ЦСКА-София 17.45 

21.02 /понеделник/ 

Пирин Бл - Локомотив Сф 17.30

XXI кръг 

25.02 /петък/ 

Локомотив Пд - Царско село 15.00 

ЦСКА-София - Ботев Вр 17.30 

26.02 /събота/ 

Берое - Ботев Пд 12.30 

ЦСКА 1948 - Левски 15.00 

Лудогорец - Славия 17.30 

27.02 /неделя/ 

Локомотив Сф - Черно море 15.15 

28.02 /понеделник/ 

Пирин Бл - Арда Кж 17.30 

XXII кръг 

04.03 /петък/ 

Царско село - ЦСКА 1948 17.30 

05.03 /събота/ 

Черно море - Пирин Бл 15.00 

Ботев Пд - Локомотив Пд 17.30 

06.03 /неделя/ 

Левски - ЦСКА-София 14.00 

Ботев Вр - Лудогорец 17.00 

07.03 /понеделник/ 

Арда Кж - Берое 15.00 

Славия - Локомотив Сф 17.30

XXIII кръг 

11.03 /петък/ 

ЦСКА 1948 - Ботев Пд 17.30 

12.03 /събота/ 

Локомотив Сф - Ботев Вр 12.30 

Черно море - Арда Кж 15.00 

ЦСКА-София - Царско село 17.30 

13.03 /неделя/ 

Локомотив Пд - Берое 15.00 

Лудогорец - Левски 17.45 

14.03 /понеделник/ 

Пирин Бл - Славия 17.30

XXIV кръг 

18.03 /петък/ 

Арда Кж - Локомотив Пд 17.30 

19.03 /събота/ 

Берое - ЦСКА 1948 12.30 

Царско село - Лудогорец 15.00 

Левски - Локомотив Сф 17.30 

20.03 /неделя/ 

Ботев Вр - Пирин Бл 12.45 

Ботев Пд - ЦСКА-София 15.15 

Славия - Черно море 17.45