Лудогорец за четвърти път в групите на Лига Европа

Лудогорец направи 2:2 с Марибор в реванша от плейофите на Лига Европа и с две попадения на чужд терен влезе в групите за четвърти път в своята история.

Шампионите изиграха страхотно първо полувреме, като поведоха с 2:0. Марселиньо откри с фамозен гол в 17-ата минута, а Клаудио Кешерю удвои от дузпа в 26-ата минута.

След почивката домакините се върнаха в мача с два гола на Таварес в 65-ата минута и Ванкаш в 72-ата минута.

До края на мача Лудогорец игра стабилно и не позволи чисти положения пред Пламен Илиев.

Лудогорец ще научи съперниците си в групите на Лига Европа на жребия днес.

Бившият президент на клуба Ангел Палийски

Милиардерът взима Ботев на извънредно общо събрание

Представители на руския милиардер Антон Зингаревич се очаква да влязат в новия Съвет на директорите на акционерното дружество ПФК Ботев АД. За целта бе свикано извънредно общо събрание на осми януари 2021 година с единствени две точки - освобождаване от длъжност на членовете на СД Ангел Палийски, Петко Ангелов и Васил Наумов и избиране на нови членове...

публикувано на 04.12.20 в 12:41

„Алтер его” - калейдоскоп от усмивки

Няма шега, няма измама – истински калейдоскоп от усмивки ще се завърти в „Алтер его“ тази събота!  Очаквайте весели рими, неподозирани пародии, усмихнати гости, както и весели словестни престрелки между водещия и неговото алтер его. А като стана дума за гости, свои сатири ще споделят с нас Турхан Расиев и Христо Нанев. Какъв по-пъстър..

публикувано на 04.12.20 в 12:01
БК Академик (Пловдив) с 4 от 4 в Балканската лига

Академик с четвърта поредна победа в Балканската лига

Академик (Пловдив) грабна 4-та победа от 4 мача в Балканската лига. Пловдивският баскетболен тим за втори път надигра категорично черногорския Теодо, този път като домакин в зала "Сила", със 77:65 (20:6, 18:16, 22:19, 17:24) и е единственият отбор с пълен актив от победи в групата. Макар и без контузения си капитан Васил Бачев, отборът на старши..

публикувано на 04.12.20 в 07:56
Габриела Петрова

Габриела Петрова е "Атлет на годината"

Габриела Петрова спечели 23-ата анкета на списание "Атлетика" за Атлет на България за 2020 година. Възпитаничката на треньора Атанас Атанасов за втори път е начело на класацията, след като през 2015-а бе избрана и за "Спортист на България", и за "Атлет на България". Пловдивчанката, която започва атлетическата си кариера в Харманли преди повече от 15..

публикувано на 03.12.20 в 17:50