Мъри и Херо ще водят Ботев към титлата

Станимир Стоилов и Димитър Димитров ще водят пловдивския Ботев към спечелването на титлата през новия сезон. Именно тази тема са обсъждали двамата специалисти със собственика на клуба Цветан Василев по време на тричасовата им среща вчера. Банкерът е бил..

08.05.14 15:18 |

Севиля и Бенфика взеха победи в Лига Европа

Севиля и Бенфика взеха победи в първите полуфинални двубои от турнира Лига Европа. В испанското дерби Севиля победи  Валенсия с 2:0. Головете за домакините отбелязаха Стефан Мбия в 33-ата и Карлос Бака в 36-ата минута на мача. На "Естадио да Луж“ в Лисабон..

25.04.14 09:31 |
Григор Димитров

Григор Димитров започна с победа турнира в Мадрид

Григор Димитров започна с победа участието си на големия турнир в Мадрид. Най-добрият български тенисист победи испанеца Пабло Карено Буста с 6:2, 6:4 в двубой, който продължи 1 час и 10 минути. Във втория кръг на турнира Григор Димитров ще се изправи..

06.05.14 10:21 |

Локомотив Пловдив загуби от Черно море с 0:2

Локомотив Пловдив загуби от Черно море с 0:2 в 37-мия кръг на "А" група. Димо Атанасов даде предимство на варненци, който след центриране на Аелксандров отдясно, с удар от около седем метра направи 0:1. Бакари направи 0:2 в последната минута и донесе..

04.05.14 19:12 |

Локомотив гони първа победа над Ботев за сезона

Локомотив ще гони първа победа над Ботев в градското дерби през този сезон. Мачът на честта е в събота от 16:15 часа и ще бъде предаван пряко в ефира на Радио Пловдив. До този момент "канарчетата" взеха две победи над "черно-белите" с 2:0 и с 2:1, а между..

18.04.14 18:30 |

Войната между феновете и Коко Динев продължава

Войната между феновете и президентът на Локомотив (Пловдив) Коко Динев продължава. Както е известно, клубът е наказана да играе 3 мача без публика заради бомбения обстрел по време на прекратеното дерби срещу Ботев. Самия Динев пък си позволи да нарече..

25.04.14 09:52 |

Реал Мадрид взе гол преднина от Байерн в голямото дерби

Реал Мадрид взе гол преднина от Байерн в голямото дерби на Шампионската лига. На стадион "Сантяго Бернабеу" Белия балет победи немската машина с 1:0 в първия полуфинален мач от най-престижния европейски клубен турнир. Голът отбеляза Карим Бензема в..

24.04.14 08:16 |

Петима водят Ботев докато се намери треньор

Петима треньори ще изведат отбора на Ботев (Пловдив) за старт на лятната подготовка. "Канарчетата" се събират в петък следобед на клубната база в Коматево. Николай Киров, Костадин Видолов, Петър Пенчев, Михайло Шекероски и треньора на вратарите Петко..

05.06.14 18:15 |

Цветана Пиронкова аут от "Уимбълдън" още след първия кръг

Първата българска ракета при жените Цветана Пиронкова отпадна още в първия кръг на турнира от Големия шлем "Уимбълдън“. Днес Пиронкова доигра двубоя си срещу американката Варвара Лепченко, след като имаше преднина със 7:6, 0:2. Въпреки това, българката..

24.06.14 18:13 |
Берое

Берое остана в "А" група след победа над Славия с 1:0

Берое остана в "А" група след победа над Славия с 1:0 в мач от 35 кръг на първенството. Единственото попадение отбеляза Жуниор Мапуку в края на първото полувреме. Това бе четвърта победа на старозагорци над "белите" и тяхна пета поредна. Славия остана с 8..

26.04.14 07:34 |