author: Владимир Григоров П

Злато за Благой Найденов на световното в София!

Българският боксьор Благой Найденов спечели световната титла за младежи в категория до 81 кг от първенството в столичната зала „Арена Армеец”. Пред десетки екзалтирани зрители и цял цигански оркестър ненавършилият още 18 г. софиянец победи по точки..

24.04.14 17:47 |

Ботев ще прави селекция за лятото

Ръководството на Ботев работи здраво за селекцията на отбора, но шефовете търсят футболисти, с които да се подсилят чак през лятото. Взето е решение "Канарчетата" да не бъдат особено активни по време на предстоящия зимен прозорец, а да заложат на солидна..

19.11.18 10:03 |

Семеен успех! След Григор и гаджето му с триумф в неделният следобед !

Мария Шарапова продължава да не познава вкуса на загубата на силния турнир в Щутгарт, след като през днешния ден не даде абсолютно никакви шансове на Ана Иванович във финалният мач за титлата , побеждавайки с 3:6 6:4 6:1 По този начин рускинята..

27.04.14 17:36 |

Григор отново е на върха, с нова титла!

Първата тенис ракета на България и поставен под номер 1 в основната схема на турнира в Букурещ Григор Димитров спечели титлата в Румъния! Българинът победи Лукаш Росол със 7:6, 6:1 на финала. Финалният двубой в Букурещ предложи оспорван първи сет,..

27.04.14 16:46 |

Ботев изпусна шампионите у дома

Ботев (Пловдив) и Лудогорец завършиха 0:0 в мач от 37-ия на "А група. Равенството доближи гостите на три точки от третата им поредна титла три кръга преди края.  За изпуснатата победа повече трябва да съжаляват пловдивчани, които в последните минути на..

03.05.14 18:59 |

Гришо си пожела титлата в Букурещ

Григор Димитров продължава да се подготвя усилено за участието си на турнира с награден фонд 485,760 евро в Букурещ, където е поставен под №1 в основната схема и в двубой от втори кръг ще се изправи срещу 198-сантиметровия чех Иржи Весели. Мачът ще се..

23.04.14 12:09 |

Гришо срещу Копил

Григор Димитров ще опита за втора поредна година да достигне до трети кръг на Мастърса в Мадрид, а за да стори това, ще трябва да се справи със съпротивата и на Мариуш Копил. Мачът им ще се играе в сряда от около 15:00 - 16:00 ч. българско време и е..

07.05.14 14:10 |

Гришо стигна четвъртфиналите в Букурещ

Българската звезда Григор Димитров преодоля първия си съперник на турнира в Букурещ. Той се справи с чеха Иржи Весели с 2:0 сета (7:6, 6:2). Така хасковлията стигна до четвъртфиналите в надпреварата, в която е поставен под номер едно в основната схема...

24.04.14 10:01 |