Марадона: Добре съм, успокойте се

Футболната легенда Диего Марадона успокои феновете си, че се намира в добро състояние след драматичната победа на Аржентина с 2:1 над Нигерия на Мондиала. На полувремето 57-годишният Марадона се е почувствал зле и е бил прегледан от медицинско лице на стадиона, след което е решил да остане и да догледа мача, въпреки препоръката да бъде хоспитализиран.

В крайна сметка легендарният аржентинец изгледа двубоя от трибуните, като дори изрази бурно радостта си при победния гол на Маркос Рохо в 87-ата минута, показвайки неприлични жестове към публиката.

"Искам да съобщя на всички, че съм добре и че не съм бил хоспитализиран. На полувремето на мача с Нигерия усетих силни болки във врата и декомпенсация. По тази причина бях прегледан от доктор, който ми препоръча да се прибера у дома и да не изгледам второто полувреме. Но моето желание бе да остана, защото рискът за Аржентина бе голям. Изпращам целувки на всички и ви благодаря за подкрепата, написа легендарният футболист в социалните мрежи.