от 07.00 часа

ЦСКА София с първа победа в Испания

ЦСКА-София
Снимка: Спортал

ЦСКА победи китайския Шанхай Шенхуа с 1:0 в третата си контрола от подготвителния лагер в Марбея, Испания.
 Единственото попадение в срещата бе дело на Али Соу в 79-ата минута.
Първото полувреме бе много скучно и нито един от двата отбора не създаде чисто голово положение пред противниковата врата. Футболистите на ЦСКА бяха по-активни на терена, но противникът се защитаваше добре и не оставяше празни пространства.
     ЦСКА стигна до победата в 79-ата минута, когато Али Соу се измъкна от защитата и с мощен удар по земя не остави шансове на вратаря. До края на контролата Шанхай Шенхуа опита промяна на резултата, но единствено стигна до няколко ъглови удара.
    Стартов състав на ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Станислав Манолев, Николай Бодуров, Стивън Перейра,  Жеферсон, Жанио Бикел, Тиаго Родригес, Рубен Пинто,  Едвин Джеси, Енрике Рафаел, Али Соу