Eмисия новини
от 12.00 часа

Всички резултати в турнира Лига Европа

Арис - Молде

Резултати от реваншите в третия квалификационен кръг в Лига Европа:

ХИК Хелзинки (Финландия) - РИГА (ЛАТВИЯ) 2:2 (1:1 в първия мач)

Динамо Тбилиси (Грузия) - ФЕЙЕНОРД (ХОЛАНДИЯ) 1:1 (0:4)

СПАРТАК МОСКВА (РУСИЯ) - Тюн (Швейцария) 2:1 (3:2)

АИК (ШВЕЦИЯ) - Шериф Тираспол (Молдова) 1:1 (2:1)

АПОЛОН ЛИМАСОЛ (КИПЪР) - Аустрия Виена (Австрия) 3:1 (2:1)

БАТЕ БОРИСОВ (БЕЛАРУС) - ФК Сараево (Босна и Херцеговина) 0:0 (2:1)

ЗОРЯ ЛУГАНСК (УКРАЙНА) - ЦСКА-София (България) 1:0 (1:1)


Млада Болеслав (Чехия) - ФКСБ (РУМЪНИЯ) 0:1 (0:0)

Шахтьор Солигорск (Беларус) - ТОРИНО (ИТАЛИЯ) 1:1 (0:5)

СУДУВА (ЛИТВА) - Макаби Тел Авив (Израел) 2:1 (2:1)

БНЕЙ ЙЕХУДА (ИЗРАЕЛ) - Нефтчи Баку (Азербайджан) 2:1 (2:2)

Йени Малатяспор (Турция) - ПАРТИЗАН (СЪРБИЯ) 1:0 (1:3)

Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) - МАЛМЬО 1:0 (0:3)

АПОЕЛ БЕЕР ШЕВА (ИЗРАЕЛ) - Норкьопинг (Швеция) 3:1 (1:1)

Дъ Ню Сейнтс (Уелс) - ЛУДОГОРЕЦ (БЪЛГАРИЯ) 0:4 (0:5)


ТРАБЗОНСПОР (ТУРЦИЯ) - Спарта Прага (Чехия) 2:1 (2:2)

АЕК (ГЪРЦИЯ) - Университатя (Румъния) 1:1 (2:0)

Валета (Малта) - АСТАНА (КАЗАХСТАН) 0:4 (1:5)

СТРАСБУРГ (ФРАНЦИЯ) - Локомотив Пд (България) 1:0 (1:0)


АЗ АЛКМААР (ХОЛАНДИЯ) - Мариупол (Украйна) 4:0 (0:0)

АЙНТРАХТ (ГЕРМАНИЯ) - Вадуц (Лихтенщайн) 1:0 (5:0)

ГЕНТ (БЕЛГИЯ) - АЕК Ларнака (Кипър) 3:0 (1:1)

ПСВ АЙНДХОВЕН (ХОЛАНДИЯ) - Хаугесунд (Норвегия) 0:0 (1:0)

Виктория Пилзен (Чехия) - АНТВЕРПЕН (БЕЛГИЯ) 2:1 след продължения (0:1)


Абърдийн (Шотландия) - РИЕКА (ХЪРВАТИЯ) 0:2 (0:2)

БРАГА (ПОРТУГАЛИЯ) - Брьондби 3:1 (4:2)

РЕЙНДЖЪРС (ШОТЛАНДИЯ) - Мидтиланд (Дания) 3:1 (4:2)

УУЛВЪРХЯМПТЪН (АНГЛИЯ) - Пюник (Армения) 4:0 (4:0)

ЕСПАНЬОЛ (ИСПАНИЯ) - Люцерн (Швейцария) 3:0 (3:0)

Арис (Гърция) - МОЛДЕ (НОРВЕГИЯ) 3:1 след продължения (0:3)

от вторник:

Номе Калю (Естония) - ДЮДЕЛАНЖ (ЛЮКСЕМБУРГ) 0:1 (1:3)

ЛИНФИЙЛД (СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ) - Сутиеска (Черна гора) 3:2 (2:1)

Дъндолк (Ирландия) - СЛОВАН БРАТИСЛАВА (СЛОВАКИЯ) 1:3 (0:1)

от сряда:

Сабуртало (Грузия) - АРАРАТ-АРМЕНИЯ (АРМЕНИЯ) 0:2 (2:1)

ВИТОРИЯ ГИМАРАЕШ (ПОРТУГАЛИЯ) - Вентшпилс (Латвия) 6:0 (3:0)

Атромитос (Гърция) - ЛЕГИЯ ВАРШАВА (ПОЛША) 0:2 (0:0)

Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт.
Още от