от 18.00 часа

Шампионът Сейнт Луис спечели в Торонто

Вратарят на Сейнт Луис Бинингтън спасява удар на нападателя на Торонто Марнър.

Шампионът Сейнт Луис победи Торонто с 3:2 като гост и оглави класирането в Централната дивизия на Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Алекс Пиетранело отбеляза ключовия гол за втората поредна победа на Сейнт Луис в осмата минута на третата част.
Оскар Сундквист и Брейдън Шен вкараха другите попадения за Блус. Вратарят Джордан Бинингтън отрази 32 удара. За домакините от Торонто точни бяха Фредрик Готие и Уилямс Нюландер.

Александър Тексие вкара в продължението и донесе победата на Кълъмбъс над Бъфало с 4:3 в другия мач от нощта.

Французинът се разписа в 2:08 минута на допълнителната част за първия успех на Бъфало през сезона.
Кълъмбъс поведе с гол на Оливер Бьоркстранд в неговия юбилеен мач номер 200 в НХЛ. Буун Дженър и Ник Фолиньо вкараха другите два гола за Блу Джакетс.

За Бъфало в редовното време се разписаха Виктор Олофсон, Маркус Йохансон и Джеф Скинър.