от 16.00 часа

Англия с нов разгромен успех

Англия разгроми като гост Косово с 4:0

Англия записа нов разгромен успех в квалификациите за европейското първенство по футбол, побеждавайки като гост Косово с 4:0 в последния си мач.

В 32-ата защитниците на домакините оставиха Хари Уинкс непокрит и халфът откри резултата.

В 61-ата минута удар на Хари Кейн срещна гредата, а малко след това домакините организираха опасна атака, но пропуснаха да изравнят.

В 79-ата минута след лошо изчистване на Фидан Алити при опит за пас на Стърлинг топката попадна у Кейн, който се възползва от това и удвои аванса на англичаните.

Само четири минути след това след бърза атака Рашфорд направи резултата 3:0.

Четвъртият гол вкара Мейсън Маунт в добавеното време.

Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт.