от 18.00 часа

Левски продължава за купата с първи гол на Райнов

Левски продължава за купата

Отборът на Левски победи Черно море с 1:0 на "Герена" и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България по футбол. В мач с много борба и малко футболни достойнства "сините" стигнаха до успеха с рядко попадение на Мартин Райнов, който отбеляза първия си гол с екипа на столичани. В 23-ата минута Живко Миланов центрира от корнер от дясно, Холмар Ейолфсон с глава към върна към границата на малкия пеналт, където непокритият Райнов овладя и прати топката в мрежата с изстрел по тревата.

Десетина минути по-късно Мехди Букаси вкара отблизо в мрежата на домакините след подаване от фаул от ляво, но попадението бе отменено заради нарушение на Даниел Димов срещу Райнов при борбата за позиция в наказателното поле.