от 14.00 часа

Нова драматична победа за ЦСКА 1948

Локомотив (Сф)-ЦСКА 1948
Снимка: sportal.bg

Нова драматична победа постигнаха футболистите на ЦСКА 1948, този път за първенството. След успеха с 4:3 над Берое за купата на България, днес играчите на ЦСКА 1948 надиграха на стадиона в квартал "Надежда" тима на Локомотив (София) с 3:2, като победния гол отбеляза Валентин Йосков в 89-ата минута.

По-рано Васил Шопов отбеляза първия гол за гостите, но столичните локомотивци обърнаха резултата с голове на Светослав Диков в 41-ата и Александър Александров в 48-ата минута. Домакините имаха и други чудесни възможности за попадение, но ги пропуснаха.

В 68-ата минута Янко Сандански изравни, а в 89-ата Йосков отбеляза за крайното 3:2.

Успехът изкачи ЦСКА 1948 начело в класирането във Втора лига с 43 точки, колкото има и досегашният лидер Септември (Сф), но столичани имат мач по-малко.

Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт.