Манчестър Юнайтед спечели преиграването, Рашфорд с контузия

Хуан Мата бележи единствения гол за Манчестър Юнайтед.

Отборът на Манчестър Юнайтед победи Уулвърхемптън Уондърърс с 1:0 в преиграването от 1/32-финалите на турнира за Купата на Англия.

Мачът се игра на стадион "Олд Трафорд" пред 67 000 зрители.  В следващия кръг  победителят ще се изправи срещу Уотфорд или Транмиър, които трябваше да се играят вчера, но мачът беше отложен заради наводнен терен в Ливърпул..

Единственият гол отбеляза испанският полузащитник на "червените дяволи" Хуан Мата, който прати топката във вратата на гостите в 67-ата минута. Асистенцията бе дело на Антони Марсиал.

В първия мач Юнайтед и Уулвс не излъчиха победител (0:0). Неприятната новина за мениджъра на победителите Оле Гунар Солскяр е контузията на намиращия се в отлична форма Маркъс Рашфорд. Нападателят влезе като резерва в 64-ата минута, но беше заменен принудително 15 минути по-късно.

В друго преиграване Карлайл Юнайтед загуби от Кардиф Сити с 3:4 на стадион "Брънтън Парк". Първата среща бе завършила 2:2