ЦСКА София започна 2020-а с голяма победа

Али Соу отбеляза два гола.

Отборът на ЦСКА София записа убедителна победа в първата си среща за 2020 година.

В турския курорт Сиде „армейците“ се наложиха с 4:0 над казахстанския Каспий.

Централният нападател Али Соу откри в 35-ата минута. Гамбиецът беше изведен сам срещу вратаря и не сгреши.

Отново Соу удвои с глава в 39-ата след центриране от ляво.

Капитанът за второто полувреве Раул Албентоса се разписа в 61-ата минута след корнер, изпълнен от дясно.

Греъм Кери открадна една топка в центъра в 68-ата минута, напредна, влезе в наказателното поле и стреля, а ударът му се отклони от защитника на Каспий Набиханов и топката влезе във вратата за крайното 4:0.

През втората част старши треньорът Милош Крушчич направи няколко промени в състава, като дебют направи новото попълнение Ахмед Ахмедов.

Стартов състав на ЦСКА София: 30. Витаутас Черниаускас, 28. Пламен Гълъбов, 4. Божидар Чорбаджийски, 11. Петър Занев (капитан), 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 23. Едвин Джеси, 14. Вив Соломон-Отабор, 20. Тиаго Родригес, 22. Али Соу.

Състав през второто полувреме: 13. Густаво Бусато, 19. Иван Турицов, 25. Раул Албентоса (капитан), 24. Нуно Томаш, 8 Греъм Кери, 26. Валентин Антов, 16. Жанио Бикел, 10. Евандро, 21. Томи Юрич, 5. Ахмед Ахмедов, 7. Денис Давидов.

Али Соу (вляво) вкара първите две попадения за годината.