от 18.00 часа

Нюрнберг разгроми ЦСКА София с 5:0

ЦСКА София загуби от Нюрнберг с 0:5

ЦСКА София допусна тежка загуба в първата си контрола от лагера в Испания.

"Червените" отстъпиха пред втородивизионния германски отбор Нюрнберг с 0:5 в Марбея.

Нюрнберг нанесе своя удар в рамките на три минути, когато паднаха първите два гола.

В 29-а минута Феликс Лохкемпер откри резултата, след като завърши продължителна атака, при която трима играчи на Нюрнберг опитаха да вкарат, но ударите им бяха блокирани, преди Лохкемпер да завърши с точен изстрел от 7-8 метра.

Три минути по-късно грешка на Пламен Гълъбов позволи на германците да организират нова атака, която завърши с втори гол на Лохкемпер, който този път се разписа с ефектно воле.

В 66-а минута интригата окончателно приключи, след като Греъм Кери засече топката в собствената мрежа след центриране на Михаел Фрай и германците поведоха с 3:0.

Михаел Фрай отбеляза четвърти гол за Нюрнберг в 72-а минута.

В последната минута на мача Пламен Гълъбов извърши нарушение и реферът отсъди дузпа, която Йоханес Гайс превърна в гол за крайното 5:0.