от 08.00 часа

Валери Божинов с куриозно завръщане в италианския футбол

Валери Божинов поема към съблекалнята
Снимка: Pescara Calcio

Валери Божинов не игра нито една минута, но получи червен картон в първия си мач за италианския втородивизионен Пескара.

34-годишният Божинов беше изгонен от резервната скамейка още в 26-ата минута на мача на тима като гост на Кротоне заради протести срещу съдийските решения.

Българинът беше изпратен в съблекалнята след сигнал на страничния съдия при резултат 1:0 за Кротоне.

Пескара загуби двубоя с 1:4, а Божинов вероятно ще бъде наказан поне за следващата една среща на отбора.

Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.