от 07.00 часа

Дунав и Арда не се победиха

Дунав и Арда завършиха 0:0

Отборите на Дунав и Арда завършиха 0:0 в мач от 25-ия кръг на футболното ни първенство.

След9 като си размениха по няколко опасни атаки, в 33-ата минута гостите бяха близо до първия гол в срещата.

Светослав Ковачев намери Румен Руменов в наказателното поле.

Халфът не се забави и подаде по земя към Иван Коконов, който от близка дистанция стреля право в тялото на Благой Макенджиев.

В 38-ата минута Михаил Милчев пробва шут от над 35 метра, но не затрудни Николай Банков.

В 58-ата минута Благой Макенджиев се намеси решително след удар на Радослав Василев от около три метра.

Последва нов шут от малък ъгъл на Коконов, но бе крайно неточен.

В 66-ата минута Юлиян Ненов стреля изключително добре от пряк свободен удар, но Караджов успя да избие в ъглов удар.

5 минути преди края на срещата Спас Делев центрира отдясно. Атакуващият футболист намери резервата Ахмед Осман, който засече топката във вратата, но голът бе отменен заради засада. В 91-ата минута Спас Делев проби отдясно и центира в наказателното поле към Радослав Василев, но Благой Макенджиев излезе и улови кълбото.