от 12.00 часа

Мартин Христов: Черно море не е направил чудо

Черно море продължава борбата за участие в Лига Европа
Снимка: Сайт на Черно море

"Чудо? Защо чудо? Ние не сме излязли предадени на терена, че да става чудо". Това заяви временният треньор на Черно море Мартин Христов след победата над Арда с 1:0.

"Искам да поздравя старши треньора Илиан Илиев, той си треньорът и той е решил всичко как да се случва всичко на терена. Искам да поздравя и момчетата пред телевизора, които нямаха възможност да играят за победата. Факт е, че нещата се получиха, Илиан Илиев е треньор, а аз съм само един изпълнител, така че нещата, които беше замислил той, се получиха. Имахме съвсем различен замисъл, но така тръгна мачът. Успяхме да вкараме гол, видяхме, че единият ни халф още в 20-та минута беше изморен, не е тренирал. Определено никой от играчите не е тренирал, само вчера се раздвижихме. Оттам може би отборът реши да се прибере малко по-назад. Жордао Кардозо отпада за следващия мач, може би ще влезе някой юноша. Излизаме и играем, фактът, че стигнахме до този мач, е радостен за нас. Не излязохме предадени, излязохме да победим. Победихме и гледаме към следващия мач и фактът, че стигнахме до него е добре за нас. На всички тези неща, които се случиха. Момчетата вероятно имат проблем и в главата от друга гледна точка. Ако бяхме вкарали в края на първото полувреме и положението на Денислав Ангелов през второто преди червения картон, ако бяхме вкарали едно от двете положения, според мен мачът щеше да отиде съвсем различен", добави Мартин Христов.