Черно море победи Черноморец (Балчик) в контрола

Черно море победи Черноморец (Балчик) с 3:0
Снимка: chernomorepfc.bg

Черно море победи Черноморец (Балчик) с 3:0 в контролна среща, играна на стадион “Тича” във Варна.

Проверката се игра в две полувремена по 35 минути.

Варненци откриха резултата в 14-ата минута. Матиас Курьор бе изведен сам срещу вратаря на гостите и реализира за 1:0.

Малко преди това Балчик можеше да вкара, но Кристиян Пешков не успя да намери очертанията на вратата, останал сам срещу Георги Георгиев.

В началото на второто полувреме, Дани Кики изведе Матиас Курьор на добра позиция и стреля по диагонала, но топката премина на сантиметри от гредата.

Веднага след това отново Курьор бе изведен сам срещу вратаря и се опита да го прехвърли, но стражът на Балчик успя да докосне топката и тя излезе в корнер.

В 52-рата минута Дани Кики центрира отляво и сложи топката на главата на Леандро, който обаче на задна греда не успя да реализира.

В 60-ата минута Матиас Курьор центрира в наказателното поле, Денислав Ангелов с глава продължи топката към Дани Кики, който от близо реализира за 2:0.

В 64-ата минута Денислав Ангелов центрира в наказателното поле, Петър Вуцов свали с глава към каращия проби Файсел Касми, който вкара за 3:0.