Тотнъм мина леко през ЛАСК в групата на Лудогорец

Тотнъм - ЛАСК

Воденият от Жозе Моуриньо тим на Тотнъм показа, че се намира в отлична форма и победи с 3:0 австрийския ЛАСК в първи мач от група "J" на Лига Европа.

"Шпорите", които излязоха с доста променен състав, вкараха поне три гола в пети пореден официален мач и бяха пълновластен господар на терена в Лондон. Още до 27-мата минута домакините поведоха с 2:0 чрез Лукас Моура и автогол на Андрес Андраде, който засече в собствената си врата центриране на Гарет Бейл.

В 84-тата минута резервата Хюн-мин Сон оформи крайния резултат след втората асистенция в мача на новопривлечения Карлос Винисиус.

С победата Тотнъм оглави класирането в групата с 3 точки, колкото има и вторият Антверпен, който победи с 2:1 като гост Лудогорец.

Във втория кръг на групата Тотнъм гостува именно на Антверпен, докато ЛАСК ще приеме в Линц Лудогорец.