Уест Хeм срещу Манчестър Юнайтед или Ливърпул за Купата на Англия

Уест Хeм се класира за петия кръг в турнира по футбол за Купата на асоциацията в Англия

Отборът на Уест Хeм се класира за петия кръг в турнира по футбол за Купата на асоциацията в Англия след победа с 4:0 у дома срещу Донкастър Роувърс. Пабло Форналс и Андрий Ярмоленко се разписаха във втората и 32-ата минута на двубоят срещу третодивизионния отбор. Автогол на Анди Бътлър и попадение на Оладипо Афолаян след почивката оформиха успеха в полза на "чуковете". Уест Хем ще се изправи срещу Манчестър Юнайтед или Ливърпул в следващия кръг на най-стария футболен турнир в света.

В друга среща Брайтън победи с 2:1 у дома Блекпул (трета дивизия), а Шефилд Юнайтед победи също с 2:1 като домакин третодивизионния Плимут Аргайл. Суонси разгроми с 5:1 у дома Нотингам Форест, докато Бристъл Сити победи с 3:0 като гост Милуол. Барнзли отстрани Норич след домакински успех с 1:0. В следващия кръг на турнира Бристъл Сити ще се изправи срещу Шефилд Юнайтед.