ЦСКА София надигра Ботев (Враца) на „Българска армия“

Тиаго (вляво) вкара втория гол за ЦСКА София.
Снимка: Sportal.bg/Владимир Иванов

Отборът на ЦСКА София победи Ботев (Враца) с 3:1 в контролна среща на стадион "Българска армия".

Гостите откриха резултата чрез Даниел Генов с далечен удар в 10-ата минута. В 17-ата Али Соу изравни след асистенция на Георги Йомов. Само 6 минути по-късно Тиаго се разписа за 2:1 пак след пас на Йомов.

В началото на второто време Адалберто Пеняранда вкара третия гол за „червените“.

Малко по-късно съдията Волен Чинков изгони Йомов и Ндиайе от Ботев за спречкване.

В 33-ата минута дебют с червената фланелка направи новото попълнение Федерико Варела, който замени контузения Амос Юга.

Съставите
ЦСКА София: Густаво Бусато (72-Димитър Евтимов), Петър Занев, Юрген Матей, Пламен Гълъбов (72-Иван Турицов), Амос Юга (33-Федерико Варела), Брадли Мазику, Tиаго Родригес (80-Бисмарк) , Тибо Вион 80-Радослав Живков, Адалберто Пеняранда (75-Енрике Рафаел) , Георги Йомов (60-Джером Синклер) , Али Соу (80-Ахмед Ахмедов).

Ботев (Враца): Красимир Костов (75-Дамян Дамянов), Мартин Николов, Илия Миланов, Венцислав Керчев, Аласан Ндайе (60-Лагоа) , Никола Колев, Чавдар Ивайлов, Атанас Зехиров, Даниел Генов , Петър Атанасов (75-Валери Домовчийски), Дориан Бабунски.