Левски загуби от Хебър в контрола

Момент от двубоя.
Снимка: ПФК Левски

Отборът на Левски загуби от Хебър с 0:1 в приятелски мач, игран на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“. Единственото попадение отбеляза Тодор Чаворски в 45-ата минута.

Старши треньорът на "сините" Славиша Стоянович заложи на следния титулярен състав: Николай Михайлов, Ивайло Найденов, Алекс Петков, Георги Александров, Никола Църовски, Антоан Стоянов, Симеон Славчев, Марин Петков, Мартин Петков, Стивън Петков и Валери Божинов.
Като резерви се появиха Николай Кръстев, Симеон Василев, Билал Бари, Илия Димитров, Костадин Илиев и Асен Митков.

В края на първото полувреме Ивайло Найденов събори Евгени Игнатов в наказателното поле и гостите получиха дузпа, която бе реализирана от юношата на "сините" Чаворски.