Черно море победи Берое с 2:1

Черно море-Берое 2:1

Черно море победи Берое с 2:1 и запази шансове за участие в първата шестица на първенството.

"Моряците" имат вече 25 точки, с две по-малко от шестия в класирането ЦСКА 1948, който обаче е с мач по-малко.

В 21-та минута Родлиго Енриге проби отдясно и намери в наказателното поле нахлуващия Зе Гомеш, който с удар от движение вкара за 1:0.

В 49-та минута съдията отсъди дузпа за Черно море за нарушение на Александър Цветков срещу Илиан Илиев-младши, а минута по-късно Родриго Енрике бе точен от бялата точка за 2:0 за домакините.

В 74-та минута Берое намали изоставането си. Алиун Фал засече топката с глава, тя се отби в напречната греда, а Октавио от границата на малкия пенал вкара с глава за 1:2.