Пресилена дузпа лиши ЦСКА София от победа над Арда

ЦСКА и Арда завършиха наравно 1:1 в последния съботен двубой от 23-и кръг на efbet Лига. Мачът се игра на стадион "Българска армия" пред празни трибуни заради пандемията от коронавирус.

Гостите стигнаха до изравнителен гол в последната минута от продължението на мача.

Жорди Кайседо даде преднина на ЦСКА в 68-ата минута с глава, а телевизионните повторения показаха, че в началото на атаката Георги Йомов е бил в засада.

Голът на Арда също не бе напълно редовен - в 93-ата минута бе отсъдена пресилена дузпа за нарушение на Петър Занев срещу Пламен Крумов. Точен от бялата точка бе Тонислав Йорданов, бивш играч на ЦСКА. "Армейците" остават на трета позиция с две точки по-малко от Локомотив Пловдив. Арда е на четвърто място в таблицата.