от 07.00 часа

Черно море и Левски не се победиха

Чермно море и Левски завършиха 0:0

Отборите на Черно море и Левски завършиха 0:0 в мач от 23-ия кръг на футболния ни шампионат.

През първата час гостите от София бяха по-активния тим.

След много груба грешка на Даниел Димов Билал Бари стреля, но стража на домакините Георги Георгиев спаси.

В 12-ата минута след центриране от ъглов удар, Бари надскочи всички на близката греда и стреля, но вратаря на домакините обаче отново успя да избие.

Само три минути по-късно Левски отново бе близо до гола. Този път Михайлович бе изведен по лявото крило, напредна добре и стреля, но вратарят на домакините спаси за пореден път.

До края на първата част Мартин Петков направи нов пропусна за Левски.

През втората част Черно море изравни играта, като двата тима си размениха по няколко опасни атаки.

Седем минути преди края Черно море остана с човек по-малко, след като Даниел Димов получи втори жълт картон и бе изгонен.