Загорчич: Спечелихме мача абсолютно заслужено

Златомир Загорчич

Треньорът на Славия - Златомир Загорчич, коментира победата над Ботев (Пловдив) с 1:0 в мача от 24-ия кръг на Първа лига по футбол: „Изиграхме един силен мач. Аз съм доволен от това, което показахме и второто полувреме. 10-15 минути преди края не ми хареса много това, което видях и противникът можеше да ни вкара гол. Ние спечелихме мача абсолютно заслужено.

Аз съм доволен от това, че създаваме положения. В определени моменти ще влизат повече голове, надявам се в следващите мачове да реализираме повече ситуации.

Искам момчетата да се раздават повече от 100 процента. Когато вдигнат ръка и кажат, не мога повече, имаме момчета, които да ги заменят и да се раздадат те. Трябва да продължаваме по същия начин и да си преследваме точките“.