Специя без Гълъбинов стигна до реми във Верона

Верона - Специя

Специя направи равенство 1:1 при гостуването си на Верона в мач от 34-ия кръг на Серия А. За гостите не се появи на терена българският национал Андрей Гълъбинов, който до края остана при резервите.

Верона стигна до гол още в четвъртата минута чрез Кевин Лазаня, но попадението му бе отменено след намесата на видеоповторението заради засада. В 43-тата минута Лазаня отново прати топката в мрежата на Специя, но голът му отново бе отменен заради засада.

Еди Салседо все пак даде преднина на домакините с гол секунди след подновяването на играта през второто полувреме. Специя обаче успя да стигне до точката в самия край на срещата, когато Рикардо Сапонара реализира за 1:1.

Във временното подреждане Верона заема десетото място с актив от 42 точки, докато Специя на Андрей Гълъбинов е 15-ти с 34 пункта.