Евентуалният съперник на Лудогорец Олимпиакос се затрудни срещу Нефтчи

Снимка: uefa.com

Евентуалният следващ съперник на Лудогорец в квалификациите на Шампионската лига Олимпиакос надви трудно с 1:0 Нефтчи (Баку). Гърците се надяваха да решат всичко още преди реванша, но двубоят се оказа по-труден от очакваното за тях. Единствения гол вкара Мади Камара в 29-ата минута. В края на полувремето обаче халфът от Гвинея получи червен картон. А през второто полувреме и играч на азербайджанския тим бе изгонен.

Сред останалите срещи от втория кръг на турнира направи впечатление убедителната победа с 5:1 на нидерландския ПСВ Айндховен срещу турския Галатасарай.

Срещата Слован (Братислава) - Йънг Бойс завърши 0:0, а домакински победи с по 2:1 постигнаха Кайрат срещу Цървена звезда, Малмьо срещу ХИК и Легия срещу Флора.