Левски (Крумовград) победи Царско село за Купата

Левски (Крумовград) отстрани елитния Царско село
Снимка: facebook.com

Третодивизионният Левски (Крумовград) поднесе голямата изненада в 16-тина финалите от турнира за купата на България по футбол, след като отстрани елитния Царско село с 1:0 след продължения.

Редовното време завърши без да бъде отбелязан гол, а в 111-ата минута резервата Валентин Сливов донесе успеха на Левски.

Царско село пък стана първият тим от елита, който напусна надпреварата преди 1/8-финалите.

В друг мач Арда не срещна проблеми срещу третодивизионния Ямбол и го победи като гост с 3:0.

Головете вкараха Иван Коконов  в 25-ата минута от дузпа, Спас Делев в 47-ата и Тонислав Йорданов в 80-ата.

Напред продължава и Берое, който разгроми с 6:0 Розова долина в Казанлък.

Мирослав Енчев бе точен в 20-ата минута, а в 24-ата Георги Динков удвои.

Даниел Генов вкара трети гол в 36-ата минута, а в 54-ата Омар Камара направи 4:0 от дузпа.

В 67-ата минута Камара вкара отново, а в 76-ата минута Серкан Юсеин отбеляза шестото попадение.