от 00.00 часа

Левски отстрани рутинно Марек

Отборът на Левски се класира за осминафиналите на турнира за купата на България, след като отстрани в Дупница местния втородивизионен Марек с 2:0.

"Сините" откриха рано резултата след дебютен гол на Димитър Костадинов (12), а малко по-късно Радослав Цонев удари напречната греда след красиво изпълнение от фаул. Гостите удвоиха преднината си в 32-ата минута с второ попадение на Димитър Костадинов.

През второто полувреме домакините също имаха някои шансове, но до промяна на резултата не се стигна.

Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.