ЦСКА София спечели срещу Локо (Сф)

ЦСКА София победи Локомотив (Сф) с 2:0

Отборът на ЦСКА София победи Локомотив (Сф) с 2:0 в мач от 17-ия кръг на футболното ни първенство.

В 27-ата минута Локомотив можеше да поведе след шут от воле на Дуарте и рикошет в крака на Мазику, но топката мина покрай лявата греда.

10 минути по-късно Локомотив организира нова контраатака. Александров овладя пред наказателното поле на „червените“ и отправи опасен удар по земя, но топката мина покрай вратата.

В 41-ата минута при опит за центриране отдясно на Вион топката рикошира в крака на Пинсон, прехвърли Любенов и се отби в дясната греда на „железничарите“.

В 44-та минута Кайседо подаде към Баи, а той от малък ъгъл прати кълбото във вратата на Любенов.

Попадението обаче бе отменено, тъй като Кайседо игра с ръка при единоборство с противников футболист.

В самото начало на второто полувреме Йомов подаде към Кайседо, който откри резултата.

В 92-ата минута Георги Йомов сложи точка на спора, отбелязвайки втори гол за „червените“.