от 11.00 часа
Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

ЦСКА София се потруди срещу Пирин, но взе трите точки

ЦСКА София - Пирин

ЦСКА София победи на свой терен Пирин с 2:1 в мач от 12-ия кръг на Първа лига. "Червените" от стадион "Българска армия" излязоха на второ място в класирането с 25 точки, на точка след ЦСКА 1948, който е изиграл и два мача повече.

Пирин е на 14-ата позиция с едва 7 точки.

Домакините откриха от дузпа в 18-ата минута, реализирана от Дюкенс Назон. Пет минути по-късно Браян Морено покачи на 2:0. Иван Тасев намали в 26-ата минута на 2:1, а това се оказа и крайният резултат в мача.

Арменецът Шагоян направи успешен дебют за тима на Саша Илич и се понрави с играта си.

По публикацията работи: Светослав Табаков

Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.