Лудогорец предвкусва титлата след обрат срещу Левски

Отборите на Лудогорец и Левски завършиха 3:2 в мач от предпоследния 34 кръг на Първа лига.

Кирил Десподов беше точен в 23-ата минута от дузпа за игра с ръка на Келиян ван дер Каап. Никола Попов посочи веднага бялата точка, която бе потвърдена от ВАР.

Десет минути по-късно Илиян Стефанов изравни.

В 57-ата минута гредата спаси домакините, след като Джавад Ел Джемели удари дясната греда от 10 метра.

Филип Кръстев донесе пълен обрат в 60-ата минута, като се възползва от поредната грешка в защитата на "зелените".

Резервата Якуб Пьотровски изравни с глава в 66-ата минута, а Игор Тиаго осигури пълен обрат в 72-ата минута.

С тази победа Лудогорец излиза на точка пред ЦСКА София. В последния кръг в сряда Лудогорец гостува на Черно море, а Левски играе с червените.

По публикацията работи: Владислав Стоянов