Сестри Стоеви спечелиха европейска титла по бадминтон

Снимка: Личен архив

Стефани и Габриела Стоеви спечелиха титлата на двойки на европейското първенство по бадминтон в украинската столица Киев. Сестрите, които бяха номер 1 в основната схема, победиха на финала вторите поставени Клоуи Бърч и Лорън Смит с 2:0 и завършиха турнира без нито един загубен гейм. Европейската титла е втора за българкитеслед тази в Уелва, Испания, през 2018 г.

Българите загубиха мача срещу френските футболни национали

Франция надви България с 3:0 в контролна среща на „Стад дьо Франс“ в Париж, преди "Евро 2021".  Мачът започна с очакван натиск на домакините. Световните шампиони поведоха в 29-та минута, след акробатична задна ножица на Антоан Гризман и автогол с глава на..

публикувано на 09.06.21 в 07:25
Боряна Калейн

Варна посреща звездите на художествената гимнастика

От днес Варна е домакин на 37-ото Европейското първенство по художествена гимнастика. В надпреварата, която ще продължи до 13-и юни, България ще бъде представена от Боряна Калейн и Катрин Тасева в индивидуална надпревара, както и от ансамбъл жени..

публикувано на 09.06.21 в 07:05

Рекорден брой участници на „Балканска Офроуд Купа Варна 4х4“

Рекорден брой участници ще стартират в надпреварата „Балканска Офроуд Купа Варна 4х4“, която се провежда от днес до 6 юни. Шестдесет екипажа от Италия, Гърция, Румъния, Казахстан и Турция за три дена ще трябва да преодолеят над 1000 състезателни..

публикувано на 04.06.21 в 05:45