Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Фантастична победа на българките на европейското по волейбол в Пловдив

Снимка: bvf.bg

Националният ни отбор по волейбол – жени, продължава вдъхновяващото си представяне на европейското първенство в Пловдив. С победа над полския тим с 3:1 гейма българските лъвици снощи си осигуриха първото място в своята група и мач срещу Швеция на осминафиналите в събота. Скандинавките ще излязат в ролята на аутсайдер, тъй като останаха четвърти в група Д. При нов успех ще се изправим срещу победителя от срещата Германия – Нидерландия. До момента единствено германките успяха да ни нанесат поражение.