Слушайте!
Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Треньори и родители спасиха участието на младите български щангисти в Европейското първенство

Снимка: ewf.sport

Клубовете от страната и родители заплатиха участието на младежките национали на България на европейското първенство по вдигане на тежести за 15- и 17-годишни в полския град Рашин и така спасиха участието им. Това съобщи сайтът на Българската федерация по вдигане на тежести.

До куриозната ситуация се стигна след като сметките на федерацията са се оказали празни поради непредадени или неправилно попълнени документи към Министерството на младежта и спорта. Първенството в Рашин продължава до 17 август.