Eмисия новини
от 09.00 часа

Bullgaria fitoi kundër Britanisë së Madhe në kategorinë e çifteve në turneun e tenisit për skuadra ATP Cup në Sidnej

Bullgaria mundi Britaninë e Madhe në turneun e ri të tenisit për meshkuj ATP Cup në Sidnej, pasi në ndeshjet në kategorinë e çifteve Grigor Dimitrov dhe Aleksandër Llazarov shënuan një fitore prestigjioze kundër çiftit të fortë Jamie Murray dhe Joe..

03.01.20 18:29 |
Всички новини: днес | вчера