Eмисия новини
от 06.00 часа

Shtetet e Bashkuara mund të heqin vizat jo-emigruese për bullgarët

Shtetet e Bashkuara po shqyrtojnë përfshirjen e Bullgarisë në një program i cili lejon që qytetarët ta vizitojnë vendin dhe të qëndrojnë atje deri në 90 ditë. Kjo u bë e qartë nga një deklaratë e Sekretarit Amerikan të Sigurisë Kombëtare, Alejandro..

27.10.21 09:21 |
Всички новини: днес | вчера
Подкасти от БНР