Eмисия новини
от часа

Bullgaria do të marrë pjesë në një turne në Argjentinë për persona me sindromën Down

Një gjimnast dhe katër atletë të gjimnastikës sportive do të përfaqësojnë Bullgarinë në garën më të madhe të Amerikës - "America Tri Games" për personat me sindromën Down, e cila do të mbahet në Argjentinë. Gara është pjesë e kalendarit sportiv të..

21.03.23 15:38 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна