Eмисия новини
от 21.00 часа
Foto: Facebook/ Portokal

Hije të çuditshme provokojnë shikuesit e filmit të ri bullgar "Janari"

"Dy burra dhe një sorrë, të mbyllur në një stuhi dëbore në fund të botës, përpiqen të zgjidhin një mister duke u zhytur në të ngadalë..." Nga 20 janari në kinematë bullgare shfaqet filmi i ri bullgar "Janari", bazuar në dramën me të njëjtin..

21.01.23 10:25 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна