Eмисия новини
от 07.00 часа
Borisllav Mihajllov

Kandidatura e Berbatovit provokoi Presidentin e Bashkimit Bullgar të Futbollit të tërheqë dorëheqjen

Pasi golashënuesi kryesor ​​kombëtar Dimitër Berbatov njoftoi dje në një konferencë shtypi se po kandidonte për President të Bashkimit Bullgar të Futbollit, Presidenti Borisllav Mihajllov tërhoqi dorëheqjen e paraqitur në tetor 2019 dhe njoftoi..

28.04.21 17:19 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна