Eмисия новини
от 12.00 часа
Rita Ora

Klipi i ri i Rita Orës i xhiruar në Bullgari do të promovohet sot

Mini-albumi më i ri i këngëtares së njohur britanike me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, do të publikohet sot. Kënga e parë e këtij albumi e titulluar “Bang” është vizualizuar edhe me një klip shumë të veçantë, xhirimet e të cilit janë kryer..

12.02.21 13:31 |
Liderja e BSP-së Kornelija Ninova në mitingun e sotëm

E majta organizoi një miting antiqeveritar në vend të tubimit tradicional në Buzlluxha

“Partia Socialiste Bullgare (BSP) ngul këmbë për zgjedhje para afatit dhe dorëheqjen e qeverisë së Bojko Borisovit dhe të Kryeprokurorit”, shkroi në rrjetet sociale liderja e BSP-së Kornelija Ninova disa orë para fillimit të mitingut të partisë në..

25.07.20 13:58 |
Всички новини: днес | вчера