Eмисия новини
от 22.00 часа

Fillon kampionati i parë bullgar i Barbecue

Kampionati i parë bullgar i Barbecue do të kënaqë banorët dhe mysafirët e Sofjes nga 1 deri më 3 tetor në stadiumin “Junak”, transmetoi BNR Sofja. Brenda tre ditësh para gjyqtarëve dhe auditorit kritik, mjeshtrit më të mirë të barbecue do të..

01.10.21 06:10 |
Всички новини: днес | вчера
Подкасти от БНР