Eмисия новини
от 21.00 часа

"Kur këndoj" na kujton të ndjekim rrugën tonë me një buzëqeshje

Kur këndoni? Kur ndiheni mirë?... Kalin Veljov dhe Maria Avramidi (Kalin Veliov & Maria Avramidi) këndojnë edhe kur nuk ndihen mirë. Kështu nis kënga e tyre “Kur këndoj”. Por kjo nuk është kënga e tyre e parë e përbashkët. Ata i bashkon..

26.01.23 10:25 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна