Eмисия новини
от 14.00 часа

Aktorja bullgare Maria Bakallova është zgjedhur për një rol kyç në një super prodhim

Artistja bullgare Maria Bakallova bëhet pjesë  e universit të super heronjve Marvel.  Bullgarja do të marr pjesë në “Mbrojtësit e Galaktikës 3” (“Guardians of the Galaxy”), bashkë me Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel dhe Dave Bautista ...

12.06.22 12:45 |

Горещи теми

Войната в Украйна
Всички новини: днес | вчера