Eмисия новини
от часа
Megan Fox

Megan Fox po xhiron sërish një film në Sofje

Prej disa ditësh Megan Fox ndodhet në Bullgari për xhirimet e filmit të ri me pjesëmarrjen e saj, i titulluar "Subservience" (“Nënshtrimi”), ku ajo luan rolin e një roboti femre i cili përdoret nga një baba i vetëm për të mbajtur shtëpinë dhe për..

16.01.23 10:11 |

Megan Fox xhiron një film në Bullgari

Aktorja e Hollivudit Megan Fox është në Bullgari tashmë më se dy javë. Ylli merr pjesë në xhirimin e filmit “Till Death” në studion kinematografike “Nju Bojana”. Aktorja 34 vjeçe luan rolin e Emës, e cila përpiqet të shpëtohet nga vrasësit...

05.08.20 11:19 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна